Aktuální informace k testování

Vážení rodičové, milí žáci,

screeningové testování se od 1. 11. 2021 týká základních škol, středních škol a konzervatoří, které mají místo poskytování vzdělávání v některém z následujících okresů: České Budějovice, Ostrava-město, Prostějov, Prachatice, Brno-venkov, Přerov, Opava a Karviná.

Testování žáků tedy proběhne vždy v pondělí 1. a 8. 11.2021. V případě žáků prvních až třetích tříd základních škol mohou rodiče či jimi pověřené osoby při testování asistovat. Pro tyto rodiče bude podle ministerstva platit výjimka ze zákazu vstupu třetích osob do školy. Jsme připraveni a těšíme se na spolupráci s vámi.

Veškeré informace k testování najdete zde.

Hrazení testů

Informace ke karanténě a ošetřovnému

Děkujeme za spolupráci a vstřícnost.

Mgr. Kamil Paloncy, ředitel školy