Halloweenské dopoledne

Žáci 1. stupně prožili dne 5. 11. 2021 Halloweenské dopoledne. Čarodějnice, čarodějové, dýně a další úžasné bytosti odstartovaly den přehlídkou kostýmů, které si děti doma připravily společně s rodiči. Ve třídě pak žáci plnili mnoho zábavných úkolů.

Třída 5.A si zvolila strávit část tohoto dopoledne ve cvičené kuchyňce, kde si žáci společně upekli „Halloweenské prsty“. Některé žáci zbaštili již ve škole, další si vzali domů. Během doby pečení si žáci vypracovávali pracovní listy pro Daltonskou výuku.

Škoda, že kvůli epidemiologické situaci se žáci nemohli jako obvykle setkat na Halloweenské show v tělocvičně, ale i tak si toto dopoledne užili. Akce se vydařila a splnila svůj účel. Zejména i proto, že tento školní den byl zkrátka úplně jiný – halloweenský.

Fotogalerie ke zhlédnutí zde.