Pozvánka

Milí rodiče budoucích prvňáčků,  

            dovolujeme si Vás pozvat na schůzku, která se bude konat dne 15. 6. 2021 v 15,30 hod. v jídelně naší školy. Na programu je mimo jiné představení učitelek prvních tříd, organizace prvního týdne školního roku, informace o školní družině a školní jídelně, upřesnění požadavků ze strany rodičů apod.

            Uvědomujeme si, že 1. třída je velkým životním milníkem Vašeho dítěte. Snažíme se, aby seznámení Vašeho dítěte se školou patřilo k jeho nejpříjemnějším vzpomínkám. Slibujeme, že všem našim žákům zajistíme nadstandartní podmínky a v příštím školním roce 2021/2022 otevřeme dvě první třídy s příjemným počtem žáků.

 Budeme se na Vás těšit.                                                                       

                                                                     Mgr. Paloncy Kamil, ředitel školy