Konečně je hezky a vydali jsme se do ZOO! Prošli jsme si tamní zvířata, zjistili spoustu informací o domácích zvířatech, o kterých jsme neměli ani ponětí a absolvovali naučný program o slonech. 🐘 Samozřejmě jsme se těšili na rozchod, protože jsme tak mohli řádit na prolézačkách, koupit si něco dobrého nebo dokonce jít nakrmit kozy! 🐐🐐🐐 Každý si vybral podle svého gusta a bylo to super. Samozřejmě jsme s sebou vzali i paní učitelku a paní asistentku. ☝🏻😀 Všem se nám den moc líbil.
Žáci 3.A








