Soutěž "Nejen v informatice"

V pátek 23. 11. 2017 se čtyři žáci 9. B zúčastnili soutěže „Nejen v informatice“ na SOŠ NET OFFICE. Hoši, kteří soutěžili v úpravě textu ve Wordu a Excelu, na medailové pozice nedosáhli. Naopak Sandra Plevová v kategorii tvorby prezentace v PowerPointu na vylosované téma svou prezentací dokázala porotu zaujmout a získala 1. místo.

Soutěž v malování na PC 4. - 6. tříd

Během měsíce dubna 2014 kreslili na počítači žáci čtvrtých, pátých a šestých ročníků obrázky do soutěže na téma „SVĚT KOLEM NÁS“. Celkem se soutěže zúčastnilo 60 žáků. Práce byly rozdělené do tří kategorií.

V kategorii 4. tříd získala 1. místo Kristýna Byrtová, 2. místo patří Lukáši Milkovi a na 3. místě je práce Marie Anny Bedravové. Na dalších místech se umístili tito žáci: Jozefko, Konkolský, Polášková, Okruhlicová, Veselý, Ertlová, Vaněčková.

V kategorii 5. tříd se na 1. místě umístila práce Jiřího Mališe, na 2. místě byla Kateřina Bařinová a o 3. místo se podělili Damián Rzeszut a Kristýna Stonišová. Další místa patřila těmto žákům: Erakovič, Šosták, Šostoková, Stračánková, Kristen, Sitková.

V kategorii 6. tříd 1. místo získala Nela Zbranková, na 2. místě byla práce Elišky Cesárkové a 3. místo získal Jakub Latečka. Také další obrázky byly velmi zdařilé. Jejich autoři jsou: Cygonková, Rusiňáková, Kundrik, Patočková, Ertlová, Řezáková, Mičková.