PĚVECKÁ SOUTĚŽ

V Kulturním domě Radost v Havířově se v pátek 10. března konalo semifinále mezinárodní soutěže amatérských zpěváků populární hudby Talent 2017.
Žákyně 5. A Alenka Krepková postoupila do finále, které se koná 21. dubna v Kulturním domě Petra Bezruče, kde se rozhodne o prvním, druhém a třetím místě v jednotlivých kategoriích.
Alence blahopřejeme a držíme palce!

VÝTVARNÁ SOUTĚŽ

Dne 3. 12. 2015 se v ZUŠ J. R. Míši Orlová – Poruba konala slavnostní vernisáž, na které byly vystaveny práce účastníků XXI. ročníku výtvarné soutěže Svět dětské duše. Tématem letošního roku byl Vodní svět. Na této vernisáži byly všem výhercům předány diplomy a věcné ceny a všichni zúčastnění si mohli také prohlédnout práce svých soupeřů. Součástí vernisáže bylo tematické taneční vystoupení za doprovodu Smetanovy Vltavy či vystoupení dechového kvinteta.
Výtvarné soutěže se kromě žáků prvního stupně zúčastnili také žáci obou šestých tříd. Ve velké konkurenci se žákyně 6. B Šárka Okruhlicová, Maria Krepková a Nika Polášková umístily v kategorii 6. a 7. tříd na krásném 3. místě.

GRATULUJEME.

TALENT KAPLIČKY

Dne 16. 4. 2014 se uskutečnil TALENT ,,KAPLIČKY“ 2014.
A jak dopadli jednotliví soutěžící? Porota měla těžkou úlohu, ale nakonec se rozhodla takto:

1. STUPEŇ – mladší žáci 1. - 3. ročník

• 1. místo: Alena Krepková - 2. A
  • 2. místo: Iveta Kudrnová – 3. A
  • 2. místo: Natálie Kusová – 1. A
  • 3. místo: Alena Holubková – 3. A, Klára Pastírová – 3. A, Veronika Neškerová – 3. A

1. STUPEŇ – starší žáci 4. - 5. ročník

• 1. místo: Kristýna Byrtová – 4. A